selamun aleyküm

CQBRAREİS

Yeni Üye
selamun aleyküm forumu biryere benzetiyorum ama neyse selamuın aleyküm

SelimAkoguz

Maden yapıyor.
Forum Yöneticisi
Web sitesi
minecraft.bbs.tr
Bütün konular oradan kopyalanırsa bütün forum kopya olmuş olur. Kapiş?
Bakın kendin söylüyorsun. Konular kopyalanıyordu, forum kopyalanmıyor. Forumun kendine ait konuları var(Minecraft konuları). O "Gündem Haberleri" kısmında kopyalanan konuların tek amacı tıklanma almaktı.

Tepkiler: CQBRAREİS

Heroxira1

Yeni Üye
Bakın kendin söylüyorsun. Konular kopyalanıyordu, forum kopyalanmıyor. Forumun kendine ait konuları var(Minecraft konuları). O "Gündem Haberleri" kısmında kopyalanan konuların tek amacı tıklanma almaktı.
Konunun gerçek sahibi size dava açsa nasıl savunmayı düşünüyorsunuz acaba? bir forumdan birden çok kullanıcı konusu kopyalarsanız o forumu kopyalamış olursunuz :) :)

SelimAkoguz

Maden yapıyor.
Forum Yöneticisi
Web sitesi
minecraft.bbs.tr
Konunun gerçek sahibi size dava açsa nasıl savunmayı düşünüyorsunuz acaba? bir forumdan birden çok kullanıcı konusu kopyalarsanız o forumu kopyalamış olursunuz :):)
Kişinin sorularının aynısını yazmak hiç bir şekilde yasal bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.(Bu konu hakkında bilgili değilim, düşündüklerimi söylüyorum.) Senin bakış açına göre ilk bilgisayar toplama konusu açan kişi diğer bütün bilgisayar toplama konusu açanlara dava açsın? Forumun kopyalanması için bütün tasarımın, sayfa isimlerinin veya kategorilerin vs. tamamen aynısı olması gerekir.

SelimAkoguz

Maden yapıyor.
Forum Yöneticisi
Web sitesi
minecraft.bbs.tr
Konunun gerçek sahibi size dava açsa nasıl savunmayı düşünüyorsunuz acaba? bir forumdan birden çok kullanıcı konusu kopyalarsanız o forumu kopyalamış olursunuz :):)
Bu arada diğer üyeler gibi değil de cidden üslubunuza dikkat ederek konuştuğunuz için teşekkür ederim :)

Heroxira1

Yeni Üye
Kişinin sorularının aynısını yazmak hiç bir şekilde yasal bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.(Bu konu hakkında bilgili değilim, düşündüklerimi söylüyorum.) Senin bakış açına göre ilk bilgisayar toplama konusu açan kişi diğer bütün bilgisayar toplama konusu açanlara dava açsın? Forumun kopyalanması için bütün tasarımın, sayfa isimlerinin veya kategorilerin vs. tamamen aynısı olması gerekir.
Kardeşim belki de adamın şahsi bir durumu var, ne kadar teknolojik konularda olsa kişinin kendi şahsi teknolojik sorunu, bir dava açsa pertsiniz.

Hakkımızda

• Minecraft Türkiye forumunda minecraft türk sunucuları, minecraft pluginleri, minecraft modları, minecraft haritaları bulunur. Türkiye'nin en iyi minecraft forumu burası.

Altyapı Sağlayıcısı

Minecraft Türkiye altyapı gücünü Tekno First firmasından almaktadır! Reseller Hosting

Yasal Uyarı

Minecraft Türkiye forumu olan paylaşım sitesi minecraft.bbs.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Minecraft.bbs.tr hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde minecraft.bbs.tr yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.