Hosting Firması RawiHost | ✅ 2.5TL/ay'dan başalayan fiyatlarla! ✅ | İ9-10850K - X5675 Sanal Sunucular | Uygun Fiyatlı Oyun Sunucuları!

RawiHost

Yeni Üye
Hosting Firması
RawiHost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri

RawiHost olarak amacımız; Türkiye'nin en ucuz ve en kaliteli Web Hosting ve sanal sunucu hizmetini sağlamaktır. 2.5TL/ay 'dan başlayan fiyatlarla web hosting sahibi olabilirsiniz!


Peki diğer firmalardan farkımız nedir?

Diğer firmalardan farkımız Web Hostinglerimiz de dedicated(fiziksel, adanmış) sunucular kullanırız ve depolama kısmında SSD kullanırız, sanal sunucularda ise 7/24 ücretsiz destek, ücretsiz xxx.geloyna.net alt alan adı(subdomain) gibi hizmetler sağlamaktayız. RawiHost olarak kâr marjını %15'in altında tutarak sizlere en uygun fiyatı vermeye çalışıyoruz.

RawiHost kimdir?
RawiHost kurulduğu günden beri müşterilerine kesintisiz, kaliteli ve ucuz hizmet vermeyi hedef görmüş ve gerçekleştirmekteyiz.

İzlediğimiz politika;
RawiHost Tier lll standartlarında, sizlere verebileceği en yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlar. “Kazanmak istiyorsak önce kendi müşterimize kazandırmalıyız.” politikası ile yola koyulduğumuz rawihost.com projesinde sizleri 2011 yılında üretimi durdurulan ve piyasada çokça bulunan Xeon işlemcilerden kurtarıp sizlere küçük bir fiyat farkı ile son nesil donanımlar ile tanıştırmayı hedefledik.


Sınırları zorluyoruz!
Sunucularınızın kurulması için saatlerce hatta günlerce beklemenize gerek yok! İ9 10850K üstün performans sunucularımız 42 saniye kurulma süresi ile sizlere gerçek performansını kanıtlıyor! Bant sınırlaması yok! Eğer hattınızda anlık olarak yüksek mb/sn aşımları olduğunda telafisini kendimiz yapıyoruz!


İade için tonlarca soru yok!
24 saat içerisinde her hangi bir sebep belirtmeksizin sorgusuz iade işlemi yapabilirsiniz.

Minecraft Sunucusu Fiyatlarımız;Web Hosting Fiyatlarımız;Yıllık alımlarda 2 ay bizden!

İ9-10850K Performans Sunucu Fiyatları;
Ekonomik Xeon Sunucular
Firma Bilgileri

Firma Ünvanı: CACABEY PLANTERYUM BİLİŞİM MOB.GIDA.LTD.ŞTİ.

Vergi Numarası / 1960734188
Vergi Dairesi / Gökdere VD
Şirket Adresi / 11 Eylül Bulvarı 194/A Bursa,Türkiye
Şirket İletişim E-Posta Adresi / [email protected]
Site:

RawiHost bir CACABEY PLANETARYUM projesidir.
 

RawiHost

Yeni Üye
Hosting Firması
Yıllık web hostinglerde %20 indirim!
 
Üst