Kömür Sunucu Olympos Survival Sunucusu Açıldı

SerdarABI

Yeni Üye
Web sitesi
discord.gg
Hepinize Merhaba Dostlar Bildiğiniz Üzere Türkiye de SURVIVAL Oyunu İsteniyordu Bizde Elimizden Geldiğince Yapmaya Çalıştık. Bu Mecrada Daha Çok Yeniyiz Sizler ile Birlikte Adımızı Duyurmaya Geldik :) Sunucumuz Yakında RABISU Hostingine Taşınıp HUB Server Olma Yolunda İlerleyecektir. Fazla Konuşmaya Gerek Duymuyorum Oyun İçi Resimlerle Sizleri Baş Başa Bırakıyorum :)
Sunucu IP = olympos.minecraftoyna.com

135

MOTD Imız Bu Şekilde Sade Tercih de Bulunduk
131

Burada TAB Ve FeatherBoard Göstermek İçin Çekilen Bir Resim

132

ORMAN SPAWNIMIZ BURASIDIR DUZLUKTEN CLAIM KACIRMA :)

133

Burası da Spawn Olarak ve Kasa Bölümümüz Olarak Geçiyor Arkasıda Büyük Bir Spawn Mevcuttur Cekmeyı Unuttugum ıcın atamadım
134

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selim32

Yeni Üye
Çok Güzel Bİr Sunucu Olmuş Elinize Sağlık

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
Güzel sunucu başarılar dilerim

Hakkımızda

• Minecraft Türkiye forumunda minecraft türk sunucuları, minecraft pluginleri, minecraft modları, minecraft haritaları bulunur. Türkiye'nin en iyi minecraft forumu burası.

Altyapı Sağlayıcısı

Minecraft Türkiye altyapı gücünü Tekno First firmasından almaktadır! Reseller Hosting

Yasal Uyarı

Minecraft Türkiye forumu olan paylaşım sitesi minecraft.bbs.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Minecraft.bbs.tr hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde minecraft.bbs.tr yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.