Minecraft Yolculuk Haritası Modu indir

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
442

Yolculuk Haritası modu, kullanımı çok rahat olan mükemmel bir canlı haritacıdır. Güzel, temiz bir arayüze haiz ve hem mini haritada bununla beraber tam haritada çok detaylı. Tam haritayı ve seçenekler menüsünü getirmek için 'J' tuşuna basmanız yeterlidir.

443
FullMap

Mini harita, tercih ettiğiniz köşeye değiştirilebilir ve hatta bir kısayol tuşuyla kapatılabilir. Ayrıca mevcut koordinatlarınızı listeler ve boyut olarak bile ayarlanabilir.

444
Mini haritalar

düzgün bir özellik, içinde bulunduğunuz dünyanın haritasını otomatikman oluşturma kabiliyetidir. Bundan dolayı, tüm dünyayı dolaşmak yerine, haritanın etrafınızdaki her şeyi oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Modu esasen kurulmuş bir dünyayla yeni başlattıysanız ve gezi etmek istemiyorsanız, her şeyin nerede bulunduğunu görmek çok kullanışlıdır. Ayrıca herhangi bir çeteyi, evcil hayvanı veya yakındaki oyuncuları da izah edebilir.

445
MobsMap_Circled

Journeymap'in temel özelliklerinden biri, haritanızı iOS yada Android cihazınızda görüntüleyebilmektir. İhtiyacınız olan tek şey, IP adresinizle ve URL çubuğundaki varsayılan bağlantı noktası 8080 ile aynı LAN üzerinde olmaktır. Otomatik haritalamayı bile planlayabilir ve haritanızı doğrudan aletinızdan kaydedebilirsiniz!

446

eksik özelliklerden biri, ara noktalar belirleme ve görüntüleme yeteneğidir. Bununla birlikte, modun yol noktaları oluşturmayı ekleyen bir beta sürümü vardır, bundan dolayı bir güncelleme çok geride olmamalıdır.


 
Üst