Minecraft Şans Blockları Mod'u

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
305

Merhaba Arkadaşlar şanslı block modumuz eklendi
bunun gibi bir çok mod paketi sunucaz
Minecraft Türkiye İyi Forumlar Diler :)

Şanslı blok modu, Minecraft'a ilginç ama potansiyel olarak yıkıcı bir eklentidir. Oyuna soru işareti basılı bir blok ekler ve bir kez kırıldığında iyi bir şey yada korkunç bir şey ortaya çıkarma şansı vardır.

306

Bloğun bir sürü yiyecek ve şeker şeklinde mükemmel bir şey yada hatta tamamen evcilleştirilmiş ve zırhla kaplı bir at gibi harika bir şey üretme şansı var:

307

308yada lav ve ateş bloğu benzer biçimde yıkıcı bir şey:

309

veya Bob adında büyülü bir kılıcı olan zırhlı bir zombi:

310

Şans iksirleri dağıtan süper şanslı bir blokla şansınız yaver gidebilir, bu da onları kırdığınızda bahşedilen iyi yada kötü şansta değişim izah edebilir.


311

312


Bu modun amacı altın külçelerine yeni kullanım sağlamaktır. Kendinizi her zaman altınla stoklanmış bulursanız ama hiç kullanmazsanız, bu mod tam size göre. Artık bu zayıf metali Şanslı Bloklara dönüştürebilir ve ne çıkacağına kaderin karar vermesine izin verebilirsiniz.

313

Çok oyunculu sunucular için veya oyun haritaları yapmak için muntazam bir moddur, ancak blokların ne kadar rastgele davrandığına gore, düzgüsel haritanız için tehlikeli bir mod olabilir. En sevdiğiniz dünyada istenmeyen hasara yol açma riskiniz olmaması için, haritanızı yedeklemeniz veya bu mod için özel olarak bir tane oluşturmanız önerilir.

 

SelimAkoguz

Maden yapıyor.
Forum Yöneticisi
Arkadaşlarla oynanırken eğlenebilecek bir mod.
 
Üst