Paylaşım Minecraft Kolay Köylüler Modu'u İndir

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
640

Kolay köylüler Modu, okayöylüleri çgood enough daha özlü ve kontrollü bir şekilde kullanmanıza izin verir. köylüleri, onlara nişan alırken veya gizlice girip sağ tıklarken V'ye basarak alıp yerleştirmenize olanak tanır. Daha sonra yere sağ tıklayarak onları istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz!

641


Bu mod, okayöylüleri avlamak zorunda kalmadan evlerine uygun konteynerler ekler ve bu şekilde herhangi bir yerde saklanabilirler. Bloğu yerleştirin ve eklemek için bir köylü ile sağ tıklayın. Tüccar bloğu, bir okayöylü ile herhangi bir saatte ticaret yapmanıza izin verir ve mesai saatleri dışında da stok yapabilirler!

642


Çiftçi bloğu, length bir mahsulün tamamını tek bir alanda yetiştirme yeteneği verir. okayüçüokay bir envantere çıkacak ve içerideki çiftçi, mahsuller hasat edilirken tohumları yeniden ekecek.

643


Damızlık bloğu, sadece yiyecek ekleyerek iki oköylüyü yetiştirmenize izin verir. Yemek için four yuva ve bebek köylüler için 4 çıkış yuvası vardır.

644


Ve demir çiftliği bloğu her 4 dakikada bir demir golem ve her 1 dakikada bir demir külçe üretecektir. Bu, kolay demir hasadı için alanı büyük ölçüde azaltacaktır!

645


 
Üst