Minecraft Gezginin Sırt Çantası Modu

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
39

Merhaba Arkadaşlar bugun sizlere sırt çantası modunu paylaşıyoruz
iyi forumlar dileriz :)

Gezginin Sırt Çantası, sıvıları tutmak için tanklar dahil ortalama 45 fazladan envanter yuvası ekleyen kullanışlı bir araçtır. Tek yapmanız gereken onu işlemek ve ya yere koymak ve boş bir el ile sağ tıklarken vardiyayı basılı tutmak yahut sırt çantasını elinizde tutmak, B'ye basın ve ardından giymek için sol alttaki düğmeye basın.
40

Ve envanteri açmak için giyerken B'ye basmanız yeterli.
41

Yerleşik bir uyku tulumuna haiz olduğu için portatif bir yatak olarak da işlev görür. Sırt çantasını yere koyun, sağ tıklayın ve sol alt köşede bulunan uyku tulumu düğmesini tıklayın.

42

43

Envanterinizde etken olan araç ne olursa olsun kolayca değiştirilebilen 2 ekip yuvasına haizdir. Sırt çantanızdaki enstrumanlar arasında geçiş yapmak için z tuşunu basılı tutun ve farenizle kaydırın.

44

45

Ayrıca sırt çantasında bir üretim masası da var. Paketi açmak için B'ye yeniden basın ve 9 kahverengi kare üretim ızgarasını oluşturur!

46

Tank yuvalarına yönlendiren kovalardan sıvıları düşürebilirsiniz, ancak bu mod ek olarak sıvıları emebilen bir hortum ekine haizdir:

47

Hortumdan da içebilirsiniz:

48

yada yangınları söndürün! Tek yapmanız gereken N tuşunu basılı tutmak ve 3 hortum seçeneği içinde geçiş yapmak için farenizi kaydırmaktır.

49