Minecraft Ekstra Golemler Modu

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
164

Merhaba arkadaşlar farklı modellerde golemler le oynamak istermisiniz
golemler yapı masası v.b şeklinde kullanılada bilir
iyi forumlar dileriz :)
Ekstra Golemler, köylerinizi korumak için çok sayıda yeni golem ekler. Hemen hemen her bloktan yapılabilir ve hepsinin farklı güçleri, kabiliyetleri ve hasarları vardır. Tek ihtiyacınız olan bir Golem Büyüsü ve bunu bir balkabağıyla birleştirerek Golem Kafasını yapın.165

O zaman istenilen bloklarla bir T şekli yapmanız gerekir. Kısaca tahta bir golem istiyorsanız T şeklini yapın ve ardından golem kafasını üstüne yerleştirin. T şeklindeki taban için hangi türü kullandığınıza bağlı olarak, her türlü ahşap, yün veya taşı yansıtacak şekilde golem yapabilirsiniz. Ve kafayı yerleştirir yerleştirmez derhal bir golem çıkarır!

166

Bu mod, ne tür golem yapmak isteyebileceğinizi belirlemenize yardımcı olacak bir rehber de ihtiva eder.


167


168


Her bir golem türünün neler yapabileceği veya dayanabileceği ve haiz oldukları yetenekler hakkında ayrıntılar verir. Golemlerinizi belirli biyomlara veya belirli koşullara gore uyarlamak istiyorsanız, bu inanılmaz derecede yararlı olacaktır. Güçlü bir obsidiyen yada kuvars goleminden faydalanabilirsiniz, çünkü belki de tamamen camdan yapılmış bir tane istiyorsunuz.

169

Bazı golemler, onları yapmak için kullanılan bloklarla aynı temel işlevleri bile korurlar. Fırın ve dağıtıcı golemler, eşyaları eritebilir ve okları fırlatmanın yanı sıra mobil işçilik masaları olarak kullanılabilen işçilik masalarından meydana getirilen golemleri atabilir.

170171

Ve özellikle balçık yada bal ile yapılmış, tam boy sağlıkları tükendiğinde ikiye bölünerek ek sürdürülebilirliğe haiz olan bazı golemler bile var. Bu, köyünüz bunalmışsa extra bir savunma katmanı sağlar.

173


 
Üst