Paylaşım Minecraft Demir Kömürler Mod'u

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
705

Demir kömürler, Minecraft'ta eritme oranını büyük ölçüde artırmanıza müsaade eden katmanlı kömür seviyeleri sunar. Standart kömürün derhal üzerindeki en düşük aşama demir kyaşamüdür. Bayağıçe bir demir bloğunun etrafına 8 parça kyaşam / odun kömürü sarın ve demir kyaşamünüz olur. 1.5 kat kyaşam yakacak.

706


Altın bir sonraki aşamadır. Bir altın bloğunu demir kyaşam parçalarıyla çevreleyin ve bu 8 parça altın kömürü verecektir. Bunlar kyaşam oranının 3 katı oranında yanacak.

707


Aynı tanım, bir elmas bloğunu altın kyaşamü ile çevreleyerek elmas kömürü için kullanılır. Elmas kyaşamü, kömürün 6 katı oranında yanar.

708


Ve zümrüt kyaşamü, bir zümrüt bloğunu elmas kömürü ile çevreleyerek bunu takip eder. Bunlar size standart kömür oranının 12 katı verecektir.

709


Bu mod bununla birlikte sonsuza kadar yanacak çok maliyetli ama son derece kıymetli bir kömür parçası ekler, bundan dolayı onu kullanmak dilediğiniz yeri zekice seçin. Aeon kyaşamü 4 zümrüt kömürü, 2 denizin kalbi, 2 nether yıldızı ve 1 blok netherite gerektirir.

710


Ayrıca bunların her birinin yanma oranını kömürünkinin 15 katından 120 katına önemli ölçüde artıran bloklar ve 0,2x ile 1,2x içinde değişen fraksiyonel oranlar yakan külçeler de var. Külçeler, bununla birlikte, kendi temsili kömürlerinin tek bir parçasını elde etmek için birlikte üretilebilir.

711


 
Üst