Minecraft Araç Modu İndir

LazDeadpool

Yönetici
Yönetici
174


Merhaba arkadaşlar oyun içinde araba ucak v.b araçalar kullana bilirsiniz
yardımcı ola bildiysem ne mutlu bana
iyi forumlar dilerim :)
Araç Modu, mevcut bu tür gelişmiş araçlar için çok sezgisel ve kullanımı kolay bir moddur. Çiftçiliğe yardımcı olmak için çeşitli bisikletler, arazi enstrumanları ve hatta bir traktör üretebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, bu modla eklenen iş istasyonu ve içindeki talimatları izleyin.175

GUI çalışma istasyonunda, mevcut tüm araçları kaydırabilirsiniz. Bu modu bu kadar basit kılan şey, iş istasyonunun size gerekli tüm malzemeleri sağlaması ve bunları envanterinizde bulundurmanızın kafi olmasıdır.

176

Araca arzu ettiğiniz renge sahip olmak da dahil olmak üzere tüm parçalara sahip olduğunuzda, "zanaat" düğmesinin etkinleştirildiğini ve aracın içinde bir sandık açmış olduğunı göreceksiniz. Şimdi yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey onu yere koymak!

177

Çoğu araç tam blok yukarı ve aşağı gidebilir, bu yüzden istemiyorsanız geniş, düz yollar yapmak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Bu mod, ATV'ler, mini bisikletler ve go kartlar gibi hızlı arazi araçları üretebilir:


178

179

180Minibüs ve golf arabası gibi daha yavaş enstrumanların yanı sıra:


181

182


Uzun çimleri hızlı bir halde kesmek için bir çim biçme makinesi bile vardır ve traktör bir ekme makinesi ve gübre römorku ile monte edilebilir, böylece geniş bir alanı çok kısa sürede hızlı bir halde çiftleyebilirsiniz!183

184

185Ve hatta tamamen işlevsel uçaklar bile üretebilirsiniz!

186

Tüm araçların kullanımı son derece kolaydır ve beraber verilen yakıt deposu ile yakıt ikmali çok kolaydır:

187


 
Üst