Hosting Firması MartiHost.com | Yüksek Performans | i9-10850K Sunucular | Düşük Ping Garantisi

MartiHost

Yeni Üye
Hosting Firması
419Martihost olarak amacımız ihtiyaçlarınız doğrultusunda; uygun fiyatta stabil bir sanal sunucu sağlamak.


Peki Martihost'un diğer firmalardan farkı nedir?
Piyasada bulunan hali hazırda en ucuz donanımlar tercih edilerek sözde tasarruf eden, sahte DDoS koruması ile müşterileri kendine çekmeyen çalışan firmaların aksine;

Martihost;
Piyasa bulunan en kaliteli ve en gelişmiş donanımları tercih eder. DDoS korumalarına yatırım yapar / bütçe ayırır. Kar marjını %25 altında tutar. 7/24 aktif destek ekibi ile en ufak bir sorunu bile en kısa zamanda çözmek için adım atar. En stabil hizmeti sağlamak amacı ile düzenli olarak kontrolleri sağlar.

Hedeflerimiz;
Martihost olarak hizmetlerimizi kaliteli tutup, destek taleplerine en hızlı dönüşleri sağlayıp, koruma sistemlerimiz ile en güvenilir ve stabil hizmeti sağlayarak hem müşteri menmuniyetinizi en yüksekte tutup hemde Türkiye ve Dünya üzerinde en iyi arasında yer almayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz/Misyonumuz;
Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yeni nesil sanal sunucu öncülüğünü yapmak, Türkiye ve Dünya üzerinde tanınan bir firma olma vizyonuyla çalışırız.

İzlediğimiz politika;
Martihost Tier lll standartlarında, sizlere verebileceği en yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlar ile sağlar. “Kazanmak istiyorsak önce kendi müşterimize kazandırmalıyız.” politikası ile yola koyulduğumuz martihost.com projesinde sizleri 2011 yılında üretimi durdurulan ve piyasada çokça bulunan xeon işlemcilerden kurtarıp sizlere küçük bir fiyat farkı ile son nesil donanımlar ile tanıştırmayı hedefledik..

Sınırları zorluyoruz!
Sunucularınızın kurulması için saatlerce hatta günlerce beklemenize gerek yok! İ9 10850K üstün performans sunucularımız 42 saniye kurulma süresi ile sizlere gerçek performansını kanıtlıyor! Bant sınırlaması yok! Eğer hattınızda anlık olarak yüksek mbit aşımları olduğunda telafisini kendimiz yapıyoruz!

İade için tonlarca soru yok!
24 saat içerisinde her hangi bir sebep belirtmeksizin iade işlemi yapabilirsiniz.

420

Minecraft Sunucuları

422
423
424
425
426421

Yüksek Performans Sanal Sunucular

427
428
429
430
431Firma Bilgileri
Vergi Numarası / 1960734188
Vergi Dairesi / Gökdere VD
Şirket Adresi / 11 Eylül Bulvarı 194/A Bursa,Türkiye
Şirket İletişim Numarası / 0 (224) 368 06 57
Şirket İletişim E-Posta Adresi / [email protected]
Discord:
Site:
 
Üst