Kömür Sunucu Gamer's CLUB Survival Sunucusu | Eski ve Sade Survival'ın Tadını Çıkar!

Oguzhan

Yeni Üye
GİRİŞ:
İşte Gamer's CLUB Survival karşınızda! Issız bucaksız çöl ve orman topraklarını deneyimleyeceğiniz survival sunucusu!

GELİŞME:
Adım Oğuzhan, ve bu oyunu 5 yaşından beri oynuyorum, şuanda ise 14 yaşındayım. Fakat yaşıma aldanmanıza gerek yok, düşünüyorum ki yaşıma göre çok olgun biriyim. Bu sunucuyu ise sizlere güzel bir oyun deneyimi yaşatmak, sizlere arkadaşlar edindirmek amacı ile açmış bulunmaktayım.

Sizlere şunu söylemeliyim ki sunucumuzda daha sadece orman, spawn ve büyü warpları bulunmakta. Sizlere söz veriyorum ki en kısa sürede köylülerle takas yapabileceğiniz takas da bunların arasına eklenecektir.

SUNUCU ÖZELLİKLERİ:
Sunucumuz axitr portu üzerinden 1050 MB ram ile açıldı, ve bu da birazcık sıkıntıya yol açıyor, ben de bunun farkındayım. Fakat en kısa sürede yeni bir sağlayıcıya geçeceğiz.

Sürüm: 1.7.5
IP: 185.114.21.192:1163

SUNUCU GÖRSELLERİ:
271
269
270

Son düzenleme:

Hakkımızda

• Minecraft Türkiye forumunda minecraft türk sunucuları, minecraft pluginleri, minecraft modları, minecraft haritaları bulunur. Türkiye'nin en iyi minecraft forumu burası.

Altyapı Sağlayıcısı

Minecraft Türkiye altyapı gücünü Tekno First firmasından almaktadır! Reseller Hosting

Yasal Uyarı

Minecraft Türkiye forumu olan paylaşım sitesi minecraft.bbs.tr Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Minecraft.bbs.tr hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde minecraft.bbs.tr yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve size dönüş yapılacaktır.